طراحی داخلی

فضای کار و دکوراسیون داخلی دفاتر و شرکتها، اولین نکته‌ای است که مشتری با آن روبه‌رو می‌شود و به صورت مستقیم بر ارزیابی مشتری و مراجع، از کیفیت شما تاثیر می‌گذارد. طراحی داخلی و ساخت فضای کار، با توجه به نوع فعالیت شما و استانداردهای مربوطه توسط گروه معماری مجرب و متخصص بارانا، در سریع‌ترین زمان ممکن و کمترین هزینه انجام می‌شود. 

هرآن چیز خوبی که ما می ­سازیم، در نهایت ما را می­‌سازد.

جیم ران

هر موقعیت جدید، نیازمند معماری جدید است.

ژان نوول

 

طراحی داخلی

طراحی داخلی، شامل چیدمان فضا و اجزا متغیر فضا است. طراحی داخلی باید به گونه‌ای انجام شود که پاسخگوی نیازها، رفتارها، ظرفیت و … فضا باشد و سپس نور، رنگ، مبلمان و …، حس فضا را مشخص می‌کند. از سوی دیگر نمی توان منکر نقش طراحی داخلی در بالا بردن بازدهی کارکنان و تاثیر مستقیم بر مراجعین شد. به عنوان مثال تحقیقات و پژوهش‌های انجام شده نشان می‌دهد طراحی داخلی فضای فروشگاه، تاثیر زیادی در رفتار خرید مشتریان دارد.

از سوی دیگر دفتر کار و شرکت های اداری دومین فضای داخلی هستند که ما بیشترین زمان خود را بعد از خانه در آن می گذرانیم. بنابراین زیبا، کاربردی و سالم بودن آن ها از اولویت ها محسوب می شود. فرهنگ کار از روزهایی که دفاتر پدیده جدیدی بودند، به طرز چشمگیری پیشرفت کرده است. سالها مشاهده نتایج زندگی اداری بر بهزیستی مردم تحولات جدید بسیاری را در طراحی دفتر برانگیخته است و طراحان داخلی و همچنین طراحان و تولید کنندگان مبلمان اداری ثابت کرده اند که در یافتن راهکارهای نوین طراحی واقعاً خلاق هستند. دفاتر آینده باید طرحی  را که انگیزه نوآوری و پتانسیل اجرایی را به دنبال دارد ، جذب، تشویق و حفظ نمایند و در عین حال استراتژی شرکت را به فضا منتقل نمایند. مهم این است که ارتباط معنوی با کار وجود داشته باشد که با همکاران به اشتراک گذاشته شده و بستر افزایش بهره وری و کارآیی و یک تجربه انسانی از تعامل و خلاقیت را مهیا سازد.