چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

5
گوگل سرچ کنسول چیست؟
ژوئن 15, 2020

چگونه از طریق اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

کسب درآمد از اینستاگرام

نکاتی برای کسب درآمد در اینستاگرام

آنچه در ابتدا فقط یک برنامه اشتراک عکس بود ، در کمتر از هفت سال به یکی از برترین سیستم عامل های رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. اینستاگرام به یکی از بالاترین سایت های رسانه های اجتماعی تبدیل شده است. طرفداران آن به وضوح تمرکز آن را بر روی عکس ها و تصاویر بصری دوست دارند. طرفداران اینستاگرام اکنون آن را به رایج ترین روش برای به اشتراک گذاشتن عکس توسط مردم تبدیل کرده اند.

آماده اید که یکی از این استراتژی ها را برای خودتان امتحان کنید؟ این روش های عالی باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. همه می خواهند بدانند که چگونه در اینستاگرام درآمد کسب کنند

در چند سال گذشته ، اطلاعات بی نظیر عکسهای جالب اینستاگرام به چیزی بین یک مجله براق ، سلیقه بهترین دوست شما و یک فروشگاه بوتیک تبدیل شده است. وقت آن است که زمان مذاکره با مارک ها را بدست آورید ، شما باید اطلاعات خوبی در مورد چشم انداز داشته باشید. راهنمای کامل ما در مورد میزان تأثیرگذاری اینستاگرام را بررسی کنید.

تأثیرگذاران باید بدانند: نرخ ارسال یک داستان (با کش رفتن به بالا) برای مثلاً 27000 دنبال کننده چقدر است؟ چقدر افراد برای اجرای هدایای محصول برای مخاطبان خاص با نرخ جذابیت 5 درصدی هزینه می کنند؟

 

سه روش اصلی برای کسب درآمد در اینستاگرام وجود دارد.

به عنوان تأثیرگذار برای ارسال محتوای مورد حمایت تجاری از مارک ها کار کنید
بازاریابی وابسته باشید که محصولات دیگران را می فروشد
یک کارآفرین شوید و محصولات خود را بفروشید
در مورد بهترین مشاوره ما در مورد هر سه ادامه مطلب را بخوانید.

 

آیا می توانید از طریق اینستاگرام درآمد کسب کنید؟

کاملا. تا زمانی که تصاویر زیبا و خلاقانه ای برای استفاده دارید ، می توانید توجه میلیون ها کاربر اینستاگرام را جلب کنید.

 

نحوه کسب درآمد در اینستاگرام

استراتژی 1: ارسال مطالب پشتیبانی شده

پست های اسپانسر شده ممکن است اولین چیزی باشد که با شنیدن جمله “تأثیرگذار اینستاگرام” به ذهن شما خطور می کند. از اوایل سال 2019 بیش از 500000 تأثیرگذار فعال در اینستاگرام وجود دارد.

نیاز اساسی در اینجا تعداد پیروان مناسب و قابل توجه و نرخ تعامل رقابتی است. به عبارت دیگر ، این استراتژی برای شما مناسب است که در ساختن افراد غریبه در اینترنت مهارت داشته باشید و به شما اعتماد داشته باشید.

جذابیت این استراتژی این است که شامل بازاریابی بدون هیچ یک از سردردهای تجارت الکترونیکی است: شما نیازی به ایجاد محصول یا انجام سفارشات ندارید. در یک دنیای کامل ، همه اینها فقط خودتان بودن و ارسال اطلاعات درباره محصولات ، خدمات یا مارک هایی هستید که زندگی شما را به آنچه هست تبدیل می کند. البته یک نقطه ضعف نیز وجود دارد: همه مارک ها برابر نیستند و ممکن است در ابتدا بولگاری درب شما را نکشد. بعلاوه ، تعداد زیادی کلاهبردار در آنجا وجود دارند که نفوذ مشتاق را هدف قرار می دهند. حتی اگر در مسیر محتوای حمایت شده موفق شوید ، احتمالاً باید در تعادل بین یکپارچگی و درآمد خود تأمل کنید. بالاخره این نام تجاری شخصی شماست. و مردم به اصالت اعتماد دارند. شما باید هر برندی را که می خواهد با شما کار کند را از طریق یک دقیق “آیا این با نام تجاری من مناسب است؟” تست. درباره اینکه چگونه یک اینفلوئنسر اینستاگرام می داند چه فرصت هایی برای او مناسب است بیشتر بخوانید. در اینجا چگونگی شروع به کار به عنوان تأثیرگذار اینستاگرام آورده شده است.

 

 

 

مرحله 1: حرفه ای را انتخاب کنید

اگر واقعاً می خواهید در اینستاگرام حقوق دریافت کنید ، مطمئن شوید که واقعاً حرفه شخصی خود را دوست دارید. و در نظر بگیرید که شرکای احتمالی شما چگونه مسائل را می بینند. برندها مخاطبان شما را با بازار هدف خود مقایسه می کنند. طبق مطالعات اخیر برندهایی که ارتباط معتبرتری با مخاطبان خود دارند، موفق ترند.

 

مرحله 2: اعتماد سازی کنید و مخاطبان خود را رشد دهید

هیچ میانبری برای افزایش تعداد دنبال کنندگان وجود ندارد ، اما استراتژی های درست و واقعی وجود دارد. این بدان معناست که هرچه مشخصات بیشتری کسب کنید ، بهتر است. به ارسال مداوم پست متعهد باشید. مطمئن شوید مطالبی را ارسال میکنید که دقیقاً همان چیزی است که مخاطبان شما می خواهند.

 

مرحله 3: با برند های تجاری شریک شوید

برای برقراری ارتباط با شرکای تجاری دو راه اصلی وجود دارد:

با قرار دادن مستقیم آنها را پیدا کنید. با برند هایی که خودتان آنها را تحسین می کنید تماس بگیرید و به آنها بگویید چه پیشنهادی دارید. سطح نام تجاری شما باید جزئیات جذاب زیادی درباره مخاطب و رویکرد شما ارائه دهد. با ثبت نام در یک سیستم بازاریابی تأثیرگذار ، به آنها کمک کنید تا شما را پیدا کنند. تعداد زیادی از این بازارها وجود دارد. نکته مثبت ، برند ها مشتاقانه به دنبال تأثیرگذارهای موثر هستند. اگر کنجکاو هستید که آنها چگونه این تلاش را مشاهده می کنند ، راهنمای کار با تأثیرگذاران را برای برخی از بینش در مورد دیدگاه یک برند بررسی کنید.

 

مرحله 4: ارسال شفاف

شما به عنوان یک تأثیرگذار ، از نظر قانونی موظف هستید هنگام ارسال آگهی ، این موضوع را روشن کنید. دستورالعمل ها مستلزم آشکار سازی و فهم آسان آن است.

 

استراتژی 2: به یک بازاریاب وابسته تبدیل شوید

برخلاف محتوای حمایت شده ، این استراتژی کمتر در مورد گسترش آگاهی و بیشتر در مورد فروش است. این به این دلیل است که شما فقط زمانی درآمد کسب می کنید که پیروان شما واقعاً محصول را خریداری کنند. از طرف مثبت ، به عنوان یک بازاریاب شرکت وابسته ، نیازی به نگرانی در مورد تولید آن محصول یا انجام سفارشات ندارید.

نکته منفی این است که اگر می خواهید بدون آزار دادن مخاطب رشد کنید ، این استراتژی مستلزم استراتژی محکمی است. همچنین ، اصطلاح “بازاریابی وابسته” شهرت بدی دارد. این می تواند با وعده های کلاهبردار درآمد هفت رقمی ماهیانه و… همراه باشد؟ بازاریابی وابسته در واقع یک زاویه هوشمند و کاملاً ثابت در مورد بازاریابی است. شما خدمات مورد علاقه خود را توصیه می کنید و یا پیوندی برای خرید محصول ارائه می دهید ، یا ارائه کد تبلیغاتی با تخفیف اندک. کد پیوند و کد تبلیغاتی منحصر به فرد شماست ، بنابراین تاجر می تواند میزان فروش شما را به تلاش های شما پیگیری کند. برای هر فروش کارمزد یا درصدی کسب می کنید.

در همین حال ، وقتی اینستاگرام برچسب های محصول را عرضه می کند ، بازاریاب ها دیگر فقط به گفتن «پیوند در بیو» محدود نمی شوند. از آنجا که خرید محصولات در اینستاگرام برای مشتریان آسان تر است ، بازاریابان وابسته ممکن است شاهد افزایش فروش آنها باشند.

 

مرحله 1: جایگاه خود را انتخاب کنید

جایگاه یک بازاریاب شرکت وابسته با یک جایگاه تأثیرگذار حمایت شده از این نظر متفاوت است که می توانند بیشتر روی محصول تمرکز کنند. به عنوان مثال ، بازاریاب های وابسته گاهی اوقات به عنوان بازرسان محصولات شروع می کنند.

اگر تازه کار خود را شروع می کنید ، این انتخاب را دارید که مخاطبی را با تمایلات مادی خاص انتخاب کنید .

 

مرحله 2: بازرگانانی را برای عضویت در آنها پیدا کنید

می توانید مستقیماً با یک برند تجاری در ارتباط باشید ، یا می توانید به آنچه “شبکه وابسته” نامیده می شود یا هر دو بپیوندید. راهنمای رایگان را همین حالا دریافت کنید!

 

مرحله 3: ارسال درباره محصول

همانند تأثیرگذاران ، در مورد ماهیت رابطه خود با این محصول صریح باشید.

 

استراتژی 3: محصولات خود را بفروشید

سومین استراتژی کسب درآمد در اینستاگرام فراتر از بازاریابی و حوزه تجارت الکترونیکی واقعی است.

به جای استفاده از مارک شخصی خود برای فروش محصولات دیگران ، محصولات خود را بفروشید. این ممکن است یک کتاب میز قهوه از محبوب ترین عکس های شما باشد. اما همچنین می تواند وقت و توصیه شما به عنوان مشاور باشد. یا خط مد سطح بالا شما. و اگر قبلاً صاحب مشاغل هستید ، فروش در اینستاگرام افزودنی بارز به استراتژی بازاریابی شماست. تبدیل مخاطب به مشتری ممکن است کاملاً طبیعی باشد. و با ظهور سیستم عامل های تجارت الکترونیکی ، و خدمات چاپ بر روی تقاضا ، اداره یک تجارت آنلاین که محصولات واقعی را ارائه می دهد بسیار ساده است.

 

مرحله 1: محصول خود را تصور کنید

مدل ها لباس می فروشند. کارشناسان بازاریابی دوره های آنلاین را می فروشند. ممکن است محصول شما بصورت طبیعی و بصری از کاری که قبلاً انجام می دهید باشد

 

مرحله 2: محصول خود را بسازید

اگر طرح کسب و کار شما شامل فروش محصولات خودتان است (مثلاً در عوض ، مثلاً رها کردن کالا – اما بعداً در مورد آن بعداً) ، باید آن را بسازید. یک تامین کننده پیدا کنید.

 

مرحله 3: حساب خود را تنظیم کنید تا قابل خرید باشد

در چند سال گذشته ، اینستاگرام انواع ویژگی های متمرکز بر خرید را ارائه داده است: برچسب های محصول ، پست های قابل خرید ، داستانهای قابل خرید و Instagram Checkout. برای استفاده از آنها ، به یک حساب کاربری نیاز دارید. شما همچنین باید یک کاتالوگ محصول ایجاد کنید. راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه فروش محصولات با خرید اینستاگرام را بررسی کنید.

 

مرحله 4: زیرساخت های تجارت الکترونیکی خود را ایجاد کنید

برای ارائه اطلاعات بیشتر به مشتریان خود وب سایتی راه اندازی کنید. برای ایجاد آگاهی چند تبلیغ را در نظر بگیرید. همچنین برای راهنمایی افراد در مراحل نهایی خرید ، باید یک صفحه نیز ایجاد کنید. تجربه مخاطب خود را در ذهن خود داشته باشید.

 

مرحله 5: محصولات خود را ارسال کنید

با استفاده از پست های منظم اینستاگرام یا Stories می توانید محصولات خود را ارسال کنید. ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام به شما کمک می کند تا موفقیت خود را بسنجید. گفته شد ، اگر Stories شما به فروش تبدیل نمی شود ، ممکن است بخواهید نکات ما را بررسی کنید.

 

مرحله 6: سفارشات خود را انجام دهید

بسته به محصول خود ، می توانید موجودی خود را اداره کنید ، به یک شرکت تدارکات شخص ثالث برون سپاری کنید. هرچه تعداد سفارشات شما بیشتر باشد ، زمان بیشتری نیز صرف این کار خواهید کرد ، بنابراین واقع بین باشید. در اینجا راهنمای بازگشت به اصول اولیه در مورد چگونگی لذت بردن از مشتریان خود با حمل و نقل ، تحویل ، بازپرداخت و سایر موارد وجود دارد.

 

حرفه ای باشید
صحبت از حرفه ای بودن ، این یک تجارت است. شرکای تجاری و مشتریان شما با آن چنین برخورد می کنند. به عنوان یک تأثیرگذار ، فقدان مهلت مقررات و نادیده گرفتن قراردادها سریع ترین راه برای سوزاندن پل ها است. (بعلاوه ، مثلاً مطالبه مطالب رایگان از مشاغل دیگر.)

 

دنبال کنندگان جعلی خریداری نکنید
فقط نکن کار نمی کند و به نوعی شرم آور است. و اکنون به آن کلاهبرداری گفته می شود. برای صرفه جویی در وقت از ابزارهای اینستاگرام استفاده کنید. هر کارآفرینی به شما خواهد گفت که با شروع فعالیت خود ، ساعتها با چه سرعتی از بین می روند. ده ها ابزار وجود دارد که به شما کمک می کنند پست های خود را به صورت خودکار ، ویرایش عکس ها و فیلم های خود را انجام دهید یا گزارشات مربوط به عملکرد حساب خود را اجرا کنید.

 

خود را در کانال های دیگر تبلیغ کنید
اگر می خواهید نماها را به فروش تبدیل کنید ، باید بیش از الهام بخش باشید.

اگر به دنبال دیده شدن و کسب درآمد در اینستاگرام هستید با ما در ارتباط باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

-- بارگیری کد امنیتی --